U​.​L​.​F​.​A​.​R​.​M​.​A (Mr. Green beat)

from by Wuty

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

lyrics

Ukládám na uložto úplný album, je utrum úpadkům a jinem uhrum na uších umělců. Úšklebek, ústupek, úleva Ústí, uskromněná UL Farma utahuje uzel u ulice, umučí úplatkáře, co umožňuje umělcum za úspěch umít se, úprava úrovně útočí na úpadek umění, po uplynutí úpornýho úsilí urodí vystoupení, a ustoupení ubožáků bez úcty a umu, ucítěj účinej uštědřenej úder do ufiklýho údu, úúúú lalalala ubližujem leda lyrikou, ladíme láhve Louny ležáku, líh, likéry, legraci né lišejem, lží a levotou. UL - line se léčebnou linkou jak lavina, leč laciný leča v lokále lákaj na lejna a lakujou. Lehký lolitky si libujou.. jak na lízátka lákaj loupáky a v ložnicích je leštěj. Loutky libujou si v luxusu a lichotkách, lopatkách lechtivých, líbivých lovesongů se léčej v kalhotkách. A F falešný jak Fantomas vtipný jak Fantoci, jsou fakultní fajnovky co fakujou formaci mý Farmy, fifleny sfoukaný z fialky jedný fajfky jsou z formy. Firmy na folk financujou fiasko ve formě flašinetní fitnessky pištící finsky je fatál a místo flétny je fixovaná na fetiš a fekál. Festival je fóbie, Finalista filtrovaný fejkparády je fašista, formuje flák jak fresky filatelista – fraška ..funguje jak zfaulovanej fotbalista Ferneta plná fontána a rapu fanfára je stále fata morgána.
A jak abatyše absorbující aceton, anebo aligátor aktivující mikrofon, armagedon, akční aktéry aplikující agresi na akcích na amatéry. Adresát ambulance, Akcie autorů akustiky akcí jsou alarmující jak v americký bance. Aurel za album, anděl za album, aktivní bombu andělům za amok aneb aranžérovi audia amputací hlavy končí angažmá. A možná aparatura anoncí končí u R – Romána UL Farma Records. Reporter pošle report, vyrobí rozhovor, rozhněvá respektovanou rybu, jako rozhodčí se rozhořčí, rychlostí rakety rozběh z první mety. Jo rivalita velká ryba jak revizor reviduje rizikovej revír, repelent na repliky, retardér, rychlá ruka a rána a my po ránu připravujem pro rapující zmrdy rakev. M jako mosazná, hej mrcho volej mámu, tvoje máma mele Emu, já mám maso, mmm Můj mrazák má mega místa, modli se nemachrovaná maketo, mmm muj mikrofón je smrt, a jsi mrtvej zmrd.

credits

from Shoty 2007 - 2017, released May 14, 2017

tags

license

all rights reserved

about

SEVERSKA DVOJKA Ústecký kraj, Czech Republic

contact / help

Contact SEVERSKA DVOJKA

Streaming and
Download help

Redeem code